Konferencje biznesowe

 • Precyzyjna informacja biznesowa
 • Praktyczne rozwiązania
 • Eksperci z branży

 

Zespół GBI Partners z ogromną starannością opracowuje i przygotowuje dla Państwa zawartość merytoryczną każdej konferencji. Poruszane przez nas zagadnienia odzwierciedlają najnowsze kierunki rozwoju gospodarki zarówno światowej jak i polskiej. Nasze spotkania dostarczą Państwu wiedzę, której wykorzystanie pomoże wprowadzać w Państwa firmie rozwiązania umożliwiające budowanie przewagi nad konkurencją. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że celem każdej organizacji jest rozwój i wypracowywanie zysków - udział w naszych konferencjach pozwoli Państwu cele te realizować.

Nasi prelegenci to wybitni eksperci świata nauki i biznesu. Zdając sobie sprawę z faktu, że dotarcie do wielu osób wytyczających kierunki rozwoju różnych gałęzi gospodarki jest bardzo trudne, stwarzamy Państwu możliwość spotkania ich na naszych konferencjach. Dążymy do tego by nasze konferencje nie tylko prezentowały obecne tendencje rynkowe, ale również inspirowały do poszukiwania nowych - lepszych rozwiązań.

W trakcie konferencji zapewnimy Państwu możliwość wymiany doświadczeń zarówno z prelegentami, jak i z innymi uczestnikami, którzy poszukują odpowiedzi na pytania, jakie zapewne niejednokrotnie Państwo sobie stawialiście.

Każda nasza konferencja zawiera w programie spotkanie koktajlowe dla naszych gości, w celu stworzenia dodatkowej okazji do kontynuowania dyskusji.

Konferencje planowane

 • Nowoczesne bezpieczeństwo – dzielimy się wiedzą,
  IX edycja konferencji, 24-25 listopada 2021 r., konferencja online i stacjonarna z zachowaniem rygoru sanitarnego, Warszawa

  Wirtualna wizyta w firmie Kimball Electronics Poland:

  Partner:

  Patroni medialni:

  Zagadnienia wydarzenia